Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

Shenzhen Lian Da Sponge Product Co., Ltd.

Shenzhen Lian Da Teknoloji Industrial Co, ltd. (Önceden Shenzhen Lian Da Sünger Ürün Co, Ltd olarak konwn) ağırlıklı olarak köpük / sünger ürünleri, bellek köpük yastık, yatak ve diğer ilgili ev tekstili ürünlerinde; hafızalı sünger koltuk minderi, hafızalı köpük boyun yastığı, lomber yastık ve diğer ilgili ofis / araç ürünleri; anne ve bebek bakım ürünleri; Polimer malzemeler vb.


ISO 9001 kalite yönetim sertifikasına sahip Lian Da Company, 8 Ar-Ge uzmanı, 5 QC çalışanı ve coşkulu hizmet ruhuna sahip 30 satış elemanı dahil olmak üzere yaklaşık 250 çalışana sahiptir. 20000 metrekarelik fabrikamızın yıllık 1200000 yastık / minder üretimi ile 5 otomatik PU köpük hattı, 54 otomatik dikiş makinesi ve 2 yarı otomatik paketleme hattı bulunmaktadır. Ar-Ge, üretim ve satış alanındaki onlarca yıllık tecrübemiz sayesinde tasarımdan teslimata kadar tek elden hizmet sistemi kurduk.

Bu sektörde lider bir üretici olarak, dünya genelinde 400'den fazla şirketle yakın ortaklıklar kurduk. “Kalite, Fiyat, Hizmet” ile ilgili vurgumuz dünya çapında kabul görmüştür. Sizinle birlikte daha fazlasını başarmak için sabırsızlanıyoruz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : OEM

No. Çalışanları : 280~300

Yıllık satış : 5,000,000.00-8,000,000.00

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2002
Şirketi kurmanın en başında. Lianda, sektörde Alibaba ile işbirliği yapan ilk firmadır ve sektörde lider bir firma olmaya kararlıdır.

2005
Pazara dayanmak için, yeni teknolojilerde ve materyallerde atılımlar yapmak için BASF, Japan Bridgestone, Inoue ve diğer uluslararası seçkin firmalarla el ele verdik. Samsung, Disney ve Nintendo gibi kaliteli müşterilerle ortaklıklar kurun.

2007
Fabrikamız yeni bir yere taşındı, üretim ölçeğini genişletti ve müşteri talebini daha da karşılamak için bir araştırma ve geliştirme merkezi kurdu.

2010
Yeni pazar ortamı ile yüzleşmek için, kalkınma stratejimizi ayarladık ve ana alana tamamen girdik.

2012
Alibaba Turuncu Kampına katıldı; İnternet + denizaşırı ticareti teşvik etmek; profesyonel bir dış ticaret ekibi kurdu ve küresel pazarı hazırladı.

2015
“İnovasyon, marka ve sermaye” konusunda bir kurumsal gelişim stratejisi oluşturdu ve satışta büyük atılımlar sağlayarak bir endüstri lideri oldu.

2016
Ali-Express, Amazon, EBAY gibi bir sınır ötesi e-ticaret ekibi kurun ve global bir marka stratejisi uygulayın. Ve yeni yerli perakende kanallarında atılımlar elde etmek için yeni bir perakende ekibi kurdu.

2019
Mod yükseltme; mükemmel yönetim; şirketin iç pazarlamasını gerçekleştirmek; ve kurumsal platform.
Değişimi kucakla, geleceği kucakla, Lianda halkı yolda.

Firma Servisi

Ar-Ge, üretime, teslimata ve satış sonrası hizmetlere katı kalite kontrol vb. ile müşterilerimize tek elden hizmet sunmaktayız.

Şirket takım

Genç, güçlü ekibimiz enerji, hayaller, rekabet gücü ve yeniliklerle doludur. Her adım için çalışmalarda ihtiyatlılık ve mükemmellik isteriz. İlk önce her şeyi denemeye cesaret eden ve yeteneklerini tam olarak gösterebilen güçlü genç seçkinlere sahip karar vericilere sahibiz.

İLETİŞİM

Adres: Binalar 31-37, Alan B, Shangcun Yuanshan Sanayi Parkı, Gongming, Shenzhen, Çin 518106

Fabrika adres:Binalar 31-37, Alan B, Shangcun Yuanshan Sanayi Parkı, Gongming, Shenzhen, Çin 518106